JAK NOSIĆ?

Prezenty dla rodziny? Skórzane dodatki!

Potrzebujesz ok. 3 min. aby przeczytać ten wpis
Prezenty dla rodziny? Skórzane dodatki!

Artykuł sponsorowany

Jakie prezenty warto dawać swoim bliskim, by były ciekawe, przydatne i trwałe? Jest kilka pomysłów, sprawdź jakich!

Gdy nadchodzą święta, albo zbliża się od dawna odkładana wizyta w domu rodzinnym, to wypada wręczyć swoim bliskim jakieś prezenty. To samo dotyczy wszelkich innych okazji, takich jak urodziny, imieniny, przejście na emeryturę itp. Powodów do wręczania upominków może być całe mnóstwo. Wiele osób przyznaje, że kupowanie ich sprawia, że dostają bólu głowy. Bo co warto kupić, by było klasycznym, ale zarazem ciekawym prezentem, który będzie przydatny i dobrej jakości? Odpowiedź wbrew pozorom jest dość prosta: galanteria skórzana! Takie dodatki nigdy nie wychodzą z mody i z pewnością ucieszą osobę obdarowaną. 

Torebki męskie są na topie

Jeszcze kilkadziesiąt lat temu torebki męskie nie były zbyt popularne. Obecnie – nic bardziej mylnego. Mogą być noszone przez ramię, na pasku czy ręce. Mają niezliczoną ilość kieszonek, do których można schować dokumenty, telefon i wiele najpotrzebniejszych drobiazgów. Torby tego typu są zazwyczaj ciemne, mają uniwersalne kroje, bez większych zdobień. Doskonale pasują do eleganckiego płaszcza czy garnituru. 

W przypadku panów, którzy na co dzień ubierają się elegancko, bo np. tego wymaga miejsce pracy, to torba jest bardziej stylowym rozwiązaniem niż plecak, który nie wygląda dobrze np. w połączeniu z marynarką czy trenczem.

Torebki męskie mogą mieć też różną wielkość. Od małej, do której zmieszczą się jedynie portfel i telefon, po takie, do których spokojnie można włożyć dokumenty w formacie a4. 

Dlatego jeśli szukamy prezentu dla taty, brata, szwagra czy kogoś innego, to warto pomyśleć o zakupie eleganckiej, skórzanej torby. To będzie stylowy prezent, który z pewnością spodoba się każdemu modnemu mężczyźnie. 

A może plecak damski?

Moda jak widać lubi płatać figle. Obecnie wielu panów nosi torby, a coraz więcej kobiet rezygnuje ze swojej torebki na rzecz plecaka. Aktualnie plecak damski skórzany to must have w garderobie każdej stylowej kobiety czy dziewczyny.  Szczególnie, że wiele sklepów ma w swojej ofercie coś w rodzaju „plecakotorby”. Czyli plecak można nosić w tradycyjny sposób, lub w ręce (tak jak torebkę). Niektóre marki oferują nawet specjalnie spinane rączki plecaka, prze co raz może być plecakiem, a raz torebką. 

Plecak jest znacznie wygodniejszy, sprawia, że kobieta ma wolne ręce. Jest to szczególna zaleta w przypadku mam, które często noszą swoje pociechy. 

Skórzany plecak damski może być w dowolnym kolorze, oprócz klasycznych beży, czerni i brązów można też znaleźć zupełnie nietypowe kolory, jak fiolet, zieleń czy róż. 

Pasek skórzany – klasyczny i zawsze trafiony prezent?

Pasek skórzany to idealny prezent zarówno dla mężczyzny, jak i kobiety. Praktyczny, ponadczasowy – na pewno spodoba się każdej osobie, która go otrzyma. 

Paski to szczególnie dobry upominek dla teścia, ojca, czy dziadka, którzy zazwyczaj mają ich całe mnóstwo, ale każdy nowy bardzo ich cieszy. I będziemy mieć niemalże stuprocentową pewność, że będą chętnie używać prezentu.

Fot.: NordWood Themes/unsplash.com

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*