SHOPPING LIST

Nieśmiertelnik z grawerem – stylowa biżuteria na lata

Potrzebujesz ok. 4 min. aby przeczytać ten wpis
Nieśmiertelnik z grawerem – stylowa biżuteria na lata

Artykuł sponsorowany

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść artykułu i osobiste poglądy autora.

Nieśmiertelnik z grawerem to wyjątkowy dodatek, który będzie pasował do każdej stylizacji. Po nieśmiertelniki sięgają najczęściej mężczyźni, którym nie wystarczy, żeby biżuteria była jedynie efektowna. Oni szukają ozdób jedynych w swoim rodzaju, a nieśmiertelniki z grawerem dają im taką gwarancję.

Nieśmiertelniki z grawerem – szeroki wybór ozdób dla wymagających

Warto zdawać sobie sprawę, że nieśmiertelnik nie musi koniecznie być prostą, srebrną blaszką na kulkowym łańcuszku (choć taka klasyczna biżuteria również jest w sprzedaży). W tej chwili kupimy również ozdobne nieśmiertelniki. Biżuteria taka może mieć wykończenie błyszczące, satynowe, matowe, a nawet drapane. Znajdziemy nieśmiertelniki wykonane ze stali w kolorze srebra, złota, brązu, a nawet czerni.

W zależności od potrzeb i upodobań możemy nosić jeden lub większą ilość nieśmiertelników na łańcuszku. Modne jest zarówno łączenie ozdób w tym samym, jak i różnych kolorach. Producenci biżuterii oferują nam także nieśmiertelniki ze skórzanymi ozdobami.

Zastanówmy się nad treścią graweru

Nieśmiertelnik jest biżuterią tak wyjątkową, gdyż można wykonać na nim grawer. Radzimy dobrze zastanowić się nad treścią graweru, gdyż to od niego zależy czy będziemy mieli ochotę nosić daną biżuterię czy też szybko popadnie ona w zapomnienie.

Grawer powinien zawierać to co dla nas ważne – imiona ukochanych osób, daty, cytaty, hasła motywacyjne. Projektanci niczego nam w tej kwestii nie narzucają. Jesteśmy ograniczeni jedynie własną wyobraźnią, a także powierzchnią biżuterii (jeżeli chcemy wygrawerować dłuższy tekst musimy zmniejszyć czcionkę lub wykonać napis po obu stronach blaszki).

Osoby, które nie mają pomysłu na grawer, a mimo to chcą nosić nieśmiertelniki mogą skorzystać z gotowych szablonów. Pamiętajmy, że wygrawerować można nie tylko napis, ale także rysunek.

Nieśmiertelnik z grawerem – jak wybrać idealną biżuterię dla siebie

Jeżeli myślimy o zakupie nieśmiertelnika z grawerem (https://www.manoki.pl/niesmiertelnik-z-grawerem,k603.html), musimy pamiętać, że biżuteria taka powinna pasować do większości naszych stylizacji. W przypadku, gdy na co dzień ubieramy się bardzo elegancko zrezygnujmy z nieśmiertelników na kolii pereł czy kamieni naturalnych. Takie dodatki pasują raczej do casualowych stylizacji.

Dobrym pomysłem jest dobranie koloru nieśmiertelnika do naszego typu kolorystycznego. Jeśli nasza skóra i włosy mają chłodny odcień – sięgajmy po biżuterię w kolorze srebra lub czerni. Do ciepłych typów kolorystycznych zdecydowanie bardziej pasuje złoto.

Nieśmiertelniki często sprzedawane są w komplecie z kulkowymi łańcuszkami, jednak nie jest to jedyna możliwość. Możemy wybrać także łańcuszek o bardziej eleganckim spocie.

Nieśmiertelnik z grawerem – czy sprawdzi się jako prezent?

Stylowy nieśmiertelnik z grawerem może okazać się bardzo udanym upominkiem, jeżeli kupujemy go dla bliskiej nam osoby. W przypadku, gdy z mężczyzną, którego chcemy obdarować nie łączą nas bliższe relacje, również możemy zdecydować się na zakup takiego prezentu, jednak wybór graweru pozostawmy obdarowanemu.

Pamiętajmy, że naszyjnik z nieśmiertelnikiem musi być idealnie dopasowany pod kątem rozmiaru. Gdy nie wiemy czy dana osoba ma alergię na metal (niestety alergie na metal są coraz bardziej powszechne w naszym społeczeństwie), koniecznie wybierzmy biżuterię, która wykonana jest z hipoalergicznej stali szlachetnej. Stal jest materiałem bezpiecznym, efektownym (prezentuje się równie dobrze jak klasyczne złoto czy srebro), a także wytrzymałym na uszkodzenia mechaniczne i niszczące działanie wilgoci.

Fot.: materiał prasowy Klienta.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*