SHOPPING LIST

Najpiękniejszy pierścionek zaręczynowy? Sprawdź najgorętsze trendy!

Potrzebujesz ok. 4 min. aby przeczytać ten wpis
Najpiękniejszy pierścionek zaręczynowy? Sprawdź najgorętsze trendy!

Artykuł sponsorowany

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść artykułu i osobiste poglądy autora.

Najpiękniejszy pierścionek zaręczynowy – czy taki istnieje? Każdy ma inny gust i preferencje, więc trudno jednoznacznie ocenić jakiś model i określić go mianem najpiękniejszego. Marki biżuteryjne proponują przeróżne propozycje – klasyczne, nowoczesne, minimalistyczne, bogato zdobione – więc nawet najbardziej wybredny kupujący znajdzie pośród nich coś dla swojej drugiej połówki. 

Najpiękniejszy pierścionek zaręczynowy, czyli jaki?

Dla każdego najpiękniejszy pierścionek zaręczynowy może znaczyć coś innego. Marki biżuteryjne i jubilerzy regularnie prześcigają się w kolejnych oryginalnych odsłonach tej biżuterii. W trendach były już pierścionki platynowe, z ekologicznych komponentów, inspirowane pierścionkami gwiazd – np. księżną Kate – wielokamieniowe pierścionki zaręczynowe, z dostawką, proste, bogato zdobione. 

Szeroki wybór różnych modeli można znaleźć na tej stronie: https://luva.pl/pierscionki-zareczynowe 

Modne pierścionki zaręczynowe – 5 trendów

Pierścionek zaręczynowy z brylantem

Pierścionek zaręczynowe to klasyka, która nigdy nie wychodzi z mody. Kobiety kochają diamenty – to zdanie, pod którym może się podpisać większość przedstawicielek płci pięknej. Pierścionek z brylantem to marzenie wielu z nich. Taką biżuterię z jednym dużym owalnym lub prostokątnym brylantem nosi na przykład Chiara Ferragni czy Beyonce. Nietypowym pierścionkiem może się pochwalić Lady Gaga, bo jest to model z niewielkim diamentem otoczonym mniejszymi diamencikami. Pierścionek zaręczynowy z brylantem to klasyka, ponadczasowość, luksus i elegancja!

Pierścionek zaręczynowy w stylu gwiazd

Jedne z najpopularniejszych i najbardziej klikalnych doniesień z polskiego lub zagranicznego świata gwiazd to te o kolejnych zaręczynach. Pierścionek jest później szeroko komentowany przez fanów przyszłej panny młodej i nie tylko. Niektóre modele na stałe wpisały się do kolekcji marek biżuteryjnych i można dostać ich repliki. Idealnym tego przykładem jest pierścionek księżnej Kate, czyli z dużym, okazałym szafirem i małymi brylantami wokół. Wielką, niesłabnącą popularnością cieszą się też modele z kultowych filmów i seriali – na przykład Serce Oceanu z kasowego megahitu Titanic. 

Rodzinna pamiątka przekazywana z pokolenia na pokolenia

Wiele kobiet przechowuje rodzinne pamiątki, które przekazują swoim dzieciom lub wnukom. Taki pierścionek zaręczynowy, który od lat lub wielu pokoleń jest w jakiejś rodzinie, to unikalna propozycja, trudno znaleźć drugi taki sam. Nic bardziej nie przemówi do serca drugiej połówki niż podarowanie jej tak cennego pierścionka. 

Pierścionek zaręczynowy vintage lub retro 

Wiele osób wymiennie używa tych dwóch pojęć, ale to błąd. Czym się różni rzecz retro od rzeczy vintage? Retro oznacza całkowicie nowe produkty, biżuterię, meble, a vintage to coś sprzed lat. Jak stara musi być rzecz, by móc powiedzieć o niej “vintage”? Szacuje się, że licząca sobie minimum 20 lat lub więcej. 

Ekologiczny pierścionek zaręczynowy

Jaki to pierścionek? Może nie każdy zdaje sobie sprawę, ale niektóre modele mają na przykład status  „conflict-free”. Właśnie takim pierścionkiem może się pochwalić aktorka Natalie Portman, która z dumą nosi biżuterię z regionu, w którym respektowane są prawa człowieka oraz dobro środowiska naturalnego, a zyski z ich sprzedaży nie zasilają żadnego konfliktu zbrojnego na świecie. Niektóre marki podkreślają, że wytwarzają biżuterię wyłącznie z etycznych i ekologicznych źródeł – warto szukać takich propozycji z szerokiej oferty biżuteryjnej.

Źródło zdjęcia: Freepik

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*