JAK MALOWAĆ I CZESAĆ?

Stylowe i wygodne fryzury, które dopełnią Twój plażowy outfit

Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis
Stylowe i wygodne fryzury, które dopełnią Twój plażowy outfit

Lato i wakacyjne wyjazdy zbliżają się wielkimi krokami, co oznacza, że warto zacząć myśleć o nowych plażowych stylizacjach. Poza obłędnym bikini czy ciekawymi dodatkami należy pomyśleć również o modnej fryzurze, która będzie praktyczne, a jednocześnie podkreśli nasze piękno. Sprawdź na jaką fryzurę warto postawić komponując swój wakacyjny look.

Wiele osób nosi na plaży rozpuszczone włosy, to rewelacyjny sposób na znakomity wygląd, zwłaszcza kiedy pozujemy do wakacyjnych fotografii. Sposobem na romantycznie wyglądającą fryzurę jest zwilżenie włosów wodą i pozwolenie im wyschnąć na słońcu i wietrze.

Jednak w czasie urlopu często pływamy, opalamy się czy spędzamy czas aktywnie, wówczas nie chcemy, aby włosy nam przeszkadzały. Idealnym rozwiązaniem są w takim momencie wszelkiego rodzaju kucyki, koki czy warkocze, które świetnie pasują do letnich stylizacji. Ciekawym sposobem na plażową fryzurę jest wykorzystanie modnego akcesorium do włosów np. stylowej opaski czy gumki. Sytuacją ratunkową, która pozwala nam schować kosmyki jest założenie czapki lub kapelusza z dużym rondem.

Kilka inspirujących wakacyjnych fryzur idealnych na plażę

To jaką fryzurę wybierzesz na plażę zależy również od długości Twoich włosów. Łatwiej okiełznać krótkie włosy w których nie jest nam, aż tak gorąco w upalne dni, zwłaszcza gdy mamy odsłonięty kark. Jednak długie i półdługie włosy dają nam więcej możliwości, dzięki którym nasza fryzura może być ciekawym dopełnieniem wakacyjnego looku!

Przeczytaj też: 7 ZACHWYCAJĄCYCH FRYZUR, KTÓRE IDEALNIE SPRAWDZĄ SIĘ W SEZONIE WESELNYM

Zdjęcie główne: Gian Cescon/ unsplash.com

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*