JAK NOSIĆ?

Czy bielizna męska do garnituru jest istotna?

Potrzebujesz ok. 3 min. aby przeczytać ten wpis
Czy bielizna męska do garnituru jest istotna?

Artykuł sponsorowany

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść artykułu i osobiste poglądy autora.

Stylizacja z garniturem jest bardzo elegancka, a każdy mężczyzna z klasą dba o to, by prezentować się w nim znakomicie. Poszczególne elementy stroju należy dopasować tak, by wszystko ze sobą współgrało. Czy bielizna również jest ważna?

Kiedy planujemy stylizację do pracy lub na ważną uroczystość, patrzymy, czy spodnie garniturowe świetnie się na nas układają, czy koszula jest idealnie wyprasowana i dobrze zestawia się z marynarką. Szykujemy wypastowane buty do garnituru i dodatki w postaci skarpet, muchy bądź krawata i paska do spodni. Wydawałoby się, że wszystko jest. A jednak jest coś jeszcze, na co spojrzeć musimy – bielizna.

Bielizna idealna do garnituru

Prawidłowo dobrana bielizna do garnituru to taka, której nie widać. Taki jest nasz cel. Nie możemy pozwolić sobie na to, by wyróżniała się na spodniach. Oznacza to, że nawet jeśli na co dzień chodzimy w luźnych sportowych bokserkach, przy garniturze musimy z nich zrezygnować. Tak samo nie zakładajmy bielizny z luźniejszą gumką w pasie. Nieustanne poprawianie nie wygląda dobrze, a i my nie będziemy czuć się z tym komfortowo.

Co w takim razie założyć możemy? Stawiamy na bokserki męskie, które dopasowują się do kształtów ciała. Powinny mieć dodatkową gumę w pasie, jaka będzie je utrzymywać w odpowiednim miejscu. Założenie jest takie, że bielizny nie będzie widać, ale lepiej skoncentrujmy się na modelach w stonowanych i klasycznych kolorach, dopasowanych do odcienia garnituru.

Dobry skład – dla zdrowia i wygody

Jednym z powodów, dla których powinniśmy się nieco bardziej pochylić nad bielizną, jaką kupujemy, jest nasze zdrowie. Jeśli będziemy chodzić w bokserkach wykonanych z materiałów syntetycznych, to nasza skóra nie będzie oddychać, zacznie się przegrzewać, a to sprzyja podrażnieniom. Do tego często najtańsze ubrania powstają z zastosowaniem barwników, jakie mogą wywoływać reakcje alergiczne. Z tego względu skupmy się na bieliźnie producentów znanych z odzieży wysokiej klasy.

Warto zwrócić uwagę, że nieoddychająca bielizna to nie tylko podrażnienia, to także obniżony komfort użytkowania. W bokserkach będziemy chodzić przez wiele godzin. Musimy czuć się w nich wygodnie w każdych warunkach.

Najlepszymi materiałami będą bawełna lub bambus. Dobrą propozycją są modele z dodatkiem elastanu. Dzięki niemu bielizna zachowa wszystkie właściwości materiałów naturalnych – zapewni cyrkulację powietrza, będzie hipoalergiczna i miękka w dotyku, a jednocześnie tkanina będzie sprężysta i dopasowana. Decydując się na takie bokserki, możemy uznać, że nasza stylizacja z garniturem rzeczywiście jest ukończona.

Przy zakupie analizujemy tabelę rozmiarów

Kiedy już wybierzemy modele mające odpowiedni skład, musimy przyjrzeć się tabeli rozmiarów. U każdego producenta może ona wyglądać nieco inaczej. Zbyt ciasne bokserki mogłyby ograniczać krążenie i prowadzić do groźnych chorób, za to luźne mogłyby się zsuwać. Najlepiej przed wyjściem z domu dobrze się zmierzyć, by ostatecznie wybrać to, w czym będzie nam wygodnie.

Fot.: materiał prasowy Klienta.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*