SHOPPING LIST

Charms – zawieszki do bransoletek uwielbiane przez kobiety

Potrzebujesz ok. 3 min. aby przeczytać ten wpis
Charms – zawieszki do bransoletek uwielbiane przez kobiety

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść artykułu i osobiste poglądy autora.

Biżuteria modułowa odmieniła świat mody i jubilerskie trendy. Pozwoliła na personalizację, co doceniły kobiety na całym świecie. Możliwość dowolnego komponowania to największa zaleta tego rodzaju biżuterii. Charms daje wiele możliwości – poznaj sekret popularności bransoletek z charmsami.

Czym są bransoletki modułowe?

Bransoletki modułowe można dowolnie personalizować, dobierając do nich zawieszki. Piękne charmsy można dodawać w zależności od okazji i preferencji. Najpierw trzeba wybrać bazę, czyli bransoletkę – może być m.in. złota, srebrna, stalowa, pozłacana. Następnym krokiem jest dobranie zawieszek, które można co jakiś czas dokupić.

Od lat bransoletki z charmsami cieszą się ogromną popularnością. Dzięki nim masz jakby kilka bransoletek w jednej. Charmsy to trend, który jest ponadczasowy i pozostanie aktualny przez kolejne lata.

Charms – zawieszki do bransoletek

Największą zaletą bransoletek modułowych jest dowolność komponowania oraz indywidualny design. Masz możliwość wykonania kompozycji zgodnie ze swoim gustem i stylem, a także dopasowania jej do okazji. W każdej chwili możesz zmienić charms – zawieszki dają pełną dowolność kombinacji.

Jeśli lubisz wyrazisty design, stwórz bogato zdobioną bransoletkę, jeśli lubisz minimalizm, postaw na delikatne zdobienia i kieruj się zasadą less is more. Dzięki charmsom można zmieniać wygląd bransoletki nawet codziennie i dopasowywać ją do stylizacji, humoru i nastroju. Można ją zmieniać tyle razy, ile tylko masz na to czas i ochotę.

Jakie zawieszki charms do bransoletek są modne?

Pierwsze wzory prezentowały się bardzo klasycznie – były to bransoletki z łańcuszka z pojedynczym serduszkiem. Dzisiaj charsmy w tym kształcie można uznać za kultowe i ponadczasowe.

Modne są zawieszki ze zwierzętami, symbole, kultowe postaci z filmów, seriali i książek. Chętnie wybierane przez panie są też charmsy z motywami florystycznymi i świątecznymi. Wybrane zawieszki mogą przypominać o ważnych wydarzeniach, jak urodziny, rocznica czy Dzień Zakochanych.

Inne nawiązują do pasji, np. globus, samochód, książka, kwiat czy nutka muzyczna. Mogą one symbolizować Twoje wartości, wyrażać osobowość albo pasję, inne wpiszą się w ważne okazje lub święta. Złote lub srebrne charmsy zawsze podkreślają styl i klasę.

Charmsy dopasowane do Ciebie – biżuteria dla każdej kobiety

Duży wybór zawieszek do bransoletek modułowych sprawia, że każda kobieta znajdzie ozdoby odpowiednie dla siebie. Ważne, by wpisały się w stylistykę i Twój styl. Możesz tworzyć różne zestawienia na bazie jednej bransoletki lub łańcuszka typu żmijka.

Fot.: materiał zewnętrzny Klienta.

Materiał partnera

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*