Redakcja

Redakcja

Magia szafy polega podobno na tym, że gdy chce się coś do niej włożyć, to nie ma gdzie, a gdy ma się zamiar coś z niej wyciągnąć, nie ma co. Brzmi znajomo? Jeśli właśnie przytaknęłaś, zapewniamy, że na howwear.pl znajdziesz niejedno zaklęcie odczarowujące “zły” urok garderoby. Jak to możliwe?

Nasza redakcja regularnie dostarcza szybkich, ale treściwych i merytorycznych odpowiedzi na wiele stylizacyjnych pytań. Dodatkowo bierze pod lupę najgorętsze trendy i sprawdza, jak noszą je gwiazdy. A gdyby tego było mało, przygotowuje dla Ciebie zakupową ściągę i serwuje sporą dawkę wizażowych i pielęgnacyjnych porad!

Chcesz dołączyć do zespołu redakcyjnego? Prześlij nam swoje CV.

Zespół redakcyjny

anna-sacharewicz-e1604410373410-1024x1024

Anna Sacharewicz

Od kilku lat związana z content marketingiem. Z zaciekawieniem obserwuje, jak zmieniają się trendy oraz moda. Uwielbia minimalistyczny styl oraz ubrania z second handu. Naturalna pielęgnacja, zwłaszcza dotycząca kręconych włosów, nie ma przed nią tajemnic.

Zobacz wpisy autora

Ewa Reducha-Wiśniewolska (4)

Ewa Reducha-Wiśniewolska

Przygodę z pisaniem rozpoczęła w 2014 roku i szybko odkryła, że jest to jej największą pasją. Kocha modę, szczególnie torebki i buty. Nie podąża ślepo za trendami, lecz dopasowuje je do siebie… i do okazji. Lubi wiedzieć, co jest „na czasie”, stale poszerza swoją wiedzę i czerpie satysfakcję, gdy może dzielić się tym z innymi kobietami.

Zobacz wpisy autora

JustynFiedoruk2

Justyna Fiedoruk

Dziennikarz i copywriter z wieloletnim doświadczeniem. Pisanie jest jej pasją i sposobem na życie – uważa, że miała wielkie szczęście, gdyż udało jej się to połączyć. Interesuje się modą i zapartym tchem ogląda nowe kolekcje znanych projektantów. Sama jednak przyznaje, że w wielu stylizacjach nigdy nie wyszłaby z domu. Prywatnie – żona i mama dwóch synów, jak sama przyznaje – ze swoimi facetami nigdy się nie nudzi!

Zobacz wpisy autora

Justyna Zajdel

Justyna Zajdel

Copywriterka z Krakowa z ponad 10 – letnim doświadczeniem w branży. Jej przygoda z modą zaczęła się w czasie studiów, kiedy to pracowała ona jako stylistyka przy sesjach zdjęciowych. Odbyła również szereg kursów związanych z urodą, takich jak chociażby Analiza Kolorystyczna.

Zobacz wpisy autora

baworowska

Karolina Baworowska

Autorka treści związanych z modą i urodą, stale podążająca za nowymi trendami. Lubi układać stylizacje na każdą okazję, inspirując się ciekawymi przykładami. Interesuje się także zrównoważonym stylem życia, naturalnymi kosmetykami, masażem twarzy i makijażem.

Zobacz wpisy autora